Oldřich Novák

Jak pracuji


Přehled činností, které podpoří nabídku vaší nemovitosti a zajistí prodej za nejvyšší možnou cenu.

V oboru realitních služeb se již pohybuji osmým rokem a rád se s vámi podělím o své nabyté zkušenosti, někdy i trnitou cestou..

Prodat vlastní nemovitost sám tak, aby bylo vše v pořádku po právní stránce, prodejní cena byla co nejvyšší, náklady na inzerci správně optimalizované a strávený čas nebyl neúměrně velký, není vůbec jednoduché.

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na dobrou kávu a seznámím vás co vše je potřeba vědět a poté uskutečnit pro úspěšný prodej nemovitosti.

Chci si domluvit schůzku

Základem každé prezentace jsou kvalitní fotografie, proto i já využívám služeb profesionálního fotografa, který umí výborně své řemeslo a vtiskne do fotografií i duši dané nemovitosti.

Při koupi nemovitosti je pro kupujícího důležitá představa o prostoru, jak jej nově zařídit, jak uspořádat, jak v něm žít. Půdorysy jsou samozřejmostí každé inzerce. Pro propagaci vaši nemovitosti rád připravím přitažlivé prostorové půdorysy.

Úplnou novinkou při prezentaci vaši nemovitosti je 3D scan. Zájemce se nemusí zvednout od počítače či telefonu a v klidu si prostor může procházek jak dlouho potřebuje. 3D scan je budoucností prodeje realit.

Lidé v dnešní době milují video. Raději sledujeme videa než jen němé statické snímky. Video prohlídka interiéru i exteriéru zaujme mnohem více zájemců. Pro zajímavé výhledy je možno využít i natáčení z dronu.

Čím více lidí oslovíte, tím lépe vaši nemovitost prodáte. Využívám široké spektrum prezentace a vaše nabídka se tak dostane mezi mnohem větší okruh zájemců, než když si ji propagujete sami.

Využijte mé mnohaleté zkušenosti, dobrá propagace je složitá a profesionální přístup se vyplatí. Existuje mnoho speciálních serverů, vícero sociálních sítí, přímé prodejní kanály a to vše stojí samotného prodejce velké peníze a čas.

Vaši nemovitost před prodejem či pronájmem profesionálně připravím. Home staging se zaměřuje na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu. Cílem Home stagingu je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu, že by právě tady mohl bydlet.